Dziś jest: Sobota 16 Grudnia 2017
Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji

Rumia Reda Wejherowo portal społeczno-kulturalny Małe Trójmiasto Kaszubskie

Kwiaty dla pań w Porcie Rumia Auchan!

Tulipany

Z okazji dnia kobiet Port Rumia oraz Centrum Handlowe Auchan Gdańsk  przygotowały dla swoich klientek miłą niespodziankę. Na panie, które 8 marca odwiedzą pomorskie galerie handlowe Auchan, czekają świeże i pachnące kwiaty.

Dzień kobiet kojarzy się wielu osobom głównie z czasami PRL-u, kiedy to w sposób niezwykle pokazowy wręczano paniom czerwone goździki. Mało kto jednak pamięta, że święto to obchodzone jest na świecie od 1910 roku, jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet.

Współcześnie tradycją 8 marca jest wręczanie bliskim nam kobietom drobnych podarunków. Ten gest ma wyrażać nasze uczucie oraz szacunek do obdarowanej osoby.

Z myślą o swoich klientkach Port Rumia Centrum Handlowe Auchan oraz Centrum Handlowe Auchan Gdańsk również przygotowały miłą niespodziankę. Panie, które w niedzielę 8 marca odwiedzą galerie handlowe Auchan, otrzymają z okazji swego święta pięknego tulipana.

Barwne kwiaty będą wręczane w niedzielę 8 marca w Porcie Rumia przy ulicy Grunwaldzkiej 108 oraz w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 od godziny 12.00 do wyczerpania zapasów.

 

Reklama

Dodaj komentarz

Komentarze na Facebooku